Chateau Pech de Jammes - Petit Jammes 2017

Chateau Pech de Jammes Petit Jammes (1)

Svěží růžové víno s ovocnými tóny na bázi Malbecu! Složení: Malbec 100% Původ: IGP Cotes du Lot rose Rady pro konzumaci: Podávejte chlazené na cca 10 stupňů, výborně se hodí k bílému masu, rybám, nebo zeleninovým jídlům.… Více informací

 Skladem 
339
280 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Katalogové číslo:
PETJAMROS17

Svěží růžové víno s ovocnými tóny na bázi Malbecu!

Složení: Malbec 100%

Původ: IGP Cotes du Lot rose

Rady pro konzumaci: Podávejte chlazené na cca 10 stupňů, výborně se hodí k bílému masu, rybám, nebo zeleninovým jídlům. Výborně doplní i míchané saláty, nebo lehké pomazánky. Lahev na obrázku se může lišit ročníkem, nikoliv však designem lahve.

Charakteristika původu: Vinohrady tohoto zámku se rozkládají na strmých svazích údolí říčky Lot, kde jsou vystaveny přímému oslunění a letním vedrům. Vápenatý jíl s frakcí různě velkých kamenů je ideální pro růst odrůdy Malbec, dodává vínům z těchto apelací stálou strukturu a plnou chuť. Rozloha vinic je do 10ha.

Výroba vína: Zpracování hroznů probíhá tradičním způsobem, z vybraných hroznů se lisuje šťáva, která se zpracovává v nerezových tancích. Po krátké maceraci kvasí mošt při nízkých teplotách, pomalu, tak, aby si výsledné víno zachovalo svěží chuť a ovocné charakteristiky. Víno je stáčeno do lahví přímo u vinaře.

Ochutnávka: Barva vína je plná, sytě růžová s fialkovýmy problesky na okraji sklenice. Vůně je svěží, výrazně v ní převažuje ovocný tón doplněný nasládlým dozvukem. Chuť překvapí intenzivními tóny červeného ovoce s dlouhým pocitem plnosti na patře.

Doporučená doba skladování: Pije se mladé svěží do dvou let od nalahvování.